Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom megnyitni...

Miért nem tudom megnyitni ezeket a dolgokat?

Figyelt kérdés
Ha például ide megyek: [link] , és meg akarom nyitni a megoldásokat, lent, a tálca felett megjelenik egy szürke csík, és onnan meg tudom nyitni ezt a dokumentumot, de most nem működik! Rákattintok és folyton az jelenik meg, hogy ,,mentés másként", akárhányszor mentem is el... De nem csak ezt nem lehet megnyitni, hanem semmilyen olyan írást, amit így mentettem le az internetről. Fogalmam sincs, mi baja van a számítógépnek, légyszi, segítsen valaki, aki ért hozzá! Nem tudom, ehhez kapcsolódhat-e, de néhány napja egy lementettem a gépre egy csomagot, amiben benne kellett volna lennie az Excelnek, Wordnek, meg a PowerPointnak, mert eddig nem volt rajta a gépemen, de azt sem találom sehol, és nem lehet, hogy az okozza valamiért ezt az egészet?

2013. ápr. 21. 15:26
 1/1 A kérdező kommentje:
Segítsen valaki...:(
2013. ápr. 28. 19:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!