Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Notebook. Ti melyiket választa...

Notebook. Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Tudom nem lehet általánosan beszélni a márkáról ezért linkeltem konkrét típusokat. A leglényegesebb a minimális hiba lehetőség, szóval a lehető legkorrektebb ezek közül. Felhasználás: igényesebb programok (photoshop, fruity loops, hasonlók), valamint egy két játék futtatására, ami nem kell hogy a legújabb legyen, elég ha csak élvezhető, közkedvelt. találnék magamnak játszhatót egy nem kifejezetten gamer pc-re is.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2013. ápr. 19. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
én szerintem az ACER vagy az ASUS a többi márkáról nem hallok túl jót
2013. ápr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
acer vagy lenovo
2013. ápr. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

az első hozzászólóhoz szólok hozzá!

kösz a hasznos válaszod. nagyra értékelem a lábnyomod.

2013. ápr. 19. 21:55
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem a két leginkább unszimpatikus márka az Acer, Lenovo, mert több kérdés alatt olvastam hogy nem megbízhatóak. Rossz szervizelés, meghibásodásra hajlamos rendszer. De már olvastam mindent. Mindenkinek más jött be. Akkor mégis úgy kell választanom, hogy magamra hallgatok, a tapasztalatlanra, mert itt mindenki másra esküszik. Még csak túlnyomó többség sincs az egyik mellett.
2013. ápr. 19. 21:58
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Na, kozben rajottel magadtol is, hogy butasag volt 5 markat felsorolni.
2013. ápr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%
Na de hogy hasznosat is hozzaszoljak: Dell Alienwaret ajanlok.
2013. ápr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Dell vagy lenovo.

Többit nem is ajánlanám..Pláne acer-t és samsungot.DE te tudod!

2013. ápr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!