Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Asus...

Mi a véleményetek az Asus K55A Blu-ray Laptopról?

Figyelt kérdés

A számítástechnikához valamennyire konyító emberek releváns véleményét, és nem puszta unalomból írt fikázást várok! Köszi

Ha esetleg nem ugrana be, hogy melyik ez a típus itt egy link a termékről:


[link]



2013. ápr. 19. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Feleslegesen sok RAM, integrált videókártya, Pentium proci, hogy csak a hátrányokat említsük.

Inkább parasztvakításnak tűnnek a tulajdonságai, és szerintem picit drága is.

2013. ápr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
bocsi, de nem vagyok túl penge a témában. Az Intel gyártót eleve nem ajánlod, vagy csak inkább a Core processzorokat? Vagy esetleg AMD-set?
2013. ápr. 19. 12:02
 3/6 anti paladin ***** válasza:

140e egy kicsit sok érte.

A procival alapvetően nincs baj, pusztán gyengus. De irodai melóra, netezésre, filmezésre bőven elég.


Az alábbi cucc gyorsabb ugyanannyiért, hacsak nem szükséges számodra a blue-ray lejátszó

[link]

2013. ápr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

dehogy is, nem ragaszkodom a blu-rayhez. Elég jónak tűnik. És erről mit gondoltok:


[link]


innen 5 percre van tőlem ez az áruház, azért néztem innen.

2013. ápr. 19. 12:55
 5/6 anti paladin ***** válasza:

Ja az más. :)

Az az acer pofás de jó lenne tudni mire használnád mert így egy kicsit nehéz megmondani a "tutit".

Pl. hiába erős a procija, játékra nem túl jó. Ha nem akarsz érdemben játszani a géppel bőven elég egy i3-mal szerelt noti.

2013. ápr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát az acert ma meg is vettem, nagyon tuti. Elsősorban netezés, photoshop, filmnézésre kell, de játszani is fogok remélhetőleg rajta.
2013. ápr. 20. 21:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!