Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit kell csinálni a bankkártyá...

Mit kell csinálni a bankkártyámmal, hogy csatolni lehessen paypal fiókhoz?

Figyelt kérdés

gyors internetes fizetés miatt készítettem paypal fiókot, de vmiért nem akarja csatolni a fiókhoz a kártyát. Ezt írja ki:

This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.


Milyen kártyát kell kérnem vagy esetleg netbankban nem tudok beállítani vmit, hogy elfogadja? Erste-s vagyok egyébként Visa Electron kártyával.



2013. ápr. 18. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:

For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department.


ezt kell csinálni. menni az erste-be és kérdezni. és addig nem elmenni amíg nincs nálad egy kártya ami paypal-ra regisztrálva van.

2013. ápr. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Úgy tudom csak dombornyomott kártyát lehet hozzárendelni.

Egyébként nekem Master Card van, OTP-nél vagyok valamilyen Junior csomagban vagy hogy, és azzal működik.

2013. ápr. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kell dombor nyomott legyen, a lényes, hogy a hátán az aláírás mezőben legyen a 3 jegyű megerősítő kód.

(OTP-s VISA és MasterCard-om volt már, egyik sem volt dombor nyomott, mégis vígan használtam.)

2013. ápr. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van a hátoldalán 3jegyű kód (CVC kód a neve azt hiszem), és mégsem fogadja el) sima netbank utalással utaltam pénzt a paypal-ra 3 napja de még az sem érkezett meg. kezdek aggódni.
2013. ápr. 18. 23:55
 5/5 anonim ***** válasza:

#4


Csak egy bankkártyáról, amit hozzárendelsz tudsz utalni Paypal-re. Én is utaltam már egyszer ismerősöm kártyájáról pénzt, mert enyémen nem volt, időközbe meg megtudtam, hogy abból nem lesz semmi, de 1-2 hét után visszautalták a pénzt.

2013. ápr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!