Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Barátnőmnek számítógépet...

Barátnőmnek számítógépet szeretnék össze rakni! Mit tegyek bele?

Figyelt kérdés

Amire szeretné használni:

- Adattárolás

- Filmnézés

- Zene hallgatás

- Internet

- Kettő darab játék: The Sims 2 (alap játék és az összes kiegészítő)

The Sims 3 (alap játék és az összes kiegészítő.


Annyit szeretne csak, hogy ne akadjon a The Sims játék!


Mit ajánlotok? Nagy gép kell ehhez? Szerintetek mit vegyek?


Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat további kellemes napot kívánok mindenkinek!


U.I.: Ha meg oldható, azt mondta nem szereti a nagy gépházat. Kis gépet szeretne. Ha megoldható csak akkor, nem szeretne gépházat venni több tízezer forintért!



2013. ápr. 17. 19:40
 1/9 renji7575 ***** válasza:
0%
Ha csak erre kell neki akor szerintem egy dd3-as alaplappal indíts mert az a korszerű és olcsó (alapbol kétmagos 3,0Ghz procikat adnak azokhoz). Ha csak ennyi minden kell neki akkor szerintem elég neki az 1Gb ram A vidikártya.. 1GB-os vidikártyák a normálisak manapság de tuti elég lesz bele az 512-es is. Ha gondolod rakj be neki egy Tb-os vinyót. Ha nagyon sok filmet zenét és egyebet szeretne tárolni akkor ez jó ideig elég lesz neki. Bár sztem a 200 vagy az 500Gb-osok is elég. A sims-t bőven vinni fogja. de hogy ha win7-et akarsz neki felrakni rá akkor inkább 2Gb ram Ez talán kijön olyan 30-40k Ft-bol ami szerintem olcsó
2013. ápr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 renji7575 ***** válasza:
0%
De egyébként utazó laptopokat a használt kereskedésekben szintén 40k-ért lehet venni. Szerintem az böngészésre és sims-re az is elég.. de te döntessz
2013. ápr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi lenne rá a keret?


előző: ne ontsd magadból a marhaságot!

2013. ápr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre ne hallgass.

Mennyid van rá?

2013. ápr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Bocs ha kihagytam valamit :)


Ez így összesen: 108.446 Ft.

2013. ápr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 lindmayer ***** válasza:
100%

alaplap: [link]

cpu: [link]

ram: [link]

hdd: [link]

odd: [link]

ház: [link]

táp: [link]

szereléssel együtt 73867 Ft

igény szerint lehet nagyobb merevlemezt beletenni; egyterrás az 3-4 ezer forinttal kerül többe

most így hirtelen nem találtam olcsón kis méretű házat: vagy srágán adják, vagy adnak hozzá valami vacak tápot; amúgy meg ahhoz drágább az alaplap is meg a tápegység is

renji7575: nem kéne ekkora baromságokat írni: még szép hogy ddr3-as memóriát választunk, mert a régebbi foglalatúak azok drágábbak, és az újabb még niuncs a piacon, tehát ez egy értelmetlen magyarázat volt

1 giga memória az xpnek kevés(ha mindenféle progit és a frissítéseket is felteszed) nem hogy a hetesnek

a videokártyának meg a memóriamérete az egyik utolsó tulajdonság amit nézni kell

és 30-40k-ból semmilyen új gép nem jön ki(vagy legalább is amit megéri megvenni)

2013. ápr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

+1 az uccsónak!!!


Az APU-s gép egy jó választás mivel abba benne van a VGA és nem kerül többe az i3-nál!

2013. ápr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
APU-s gépet rakjál össze neki, azoknak jók a paraméterei ezekhez.
2013. ápr. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 lindmayer ***** válasza:
én olyat ajánlottam neki
2013. ápr. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!