Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Akadt egy olyan gondom,hogy van egy HP 530 laptopom Windows 7-tel,és 2 napja azt csinálta,hogy egyik pillanatról a másikra belassult,lefagyott,még a tálca is kifehéredik,és teljesen kipurcan a dolog,nem csinál semmit onnantól,újraindítás után már bejelentkezés után rögtön elkezdi megint.

Újratettem már többféleképpen is,particióval,és anélkül,és ugyanaz,feltelepítés után 5 percig szépen fut,ahogy kellene neki,utána kezdi előlről,és megint befagyogat már az asztalnál is.


Nem tud valaki valami okosat mondani nekem,hogy mi lehet a baj,1.8as dual-os processzor van benne,2g ram,és 2 nappal ezelőttig tökéletesen futott,gyors volt,és a processzort nem rég vettem,de megvan jó egy hónapja,és semmi gond sem volt vele eddig.

Lehet gond a winchester,vagy az alaplapi videókártya?


Remélem kapok hozzá megoldást,mert én nem tudtam rájönni a dologra.



2013. ápr. 14. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:
hdd lesz..
2013. ápr. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni,hogy betettem öcsém laptopjába a winchestert,ott is újratettük,mert más a konfiguráció,és nem töltött be,de újrarakás után tökéletesen ment,nála nem kezdett el fagyni a gép,szóval nem tudom,hogy mim mehetett el,de próbáltam a 2db 1Gb-os ramot váltogatni,hátha abból adta fel magát valamelyik,de ez sem jött be.
2013. ápr. 14. 17:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!