Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért kapcsol ki a gép random...

Miért kapcsol ki a gép random időközönként?

Figyelt kérdés

3 hete kezdte, kb 4 órás semmiextra (értsd csak olvasgatás a neten, nem igényes játékok) használat után egyszercsak kikapcsolt. Aztán este 2 óra után, de akkor már visszakapcsolni is alig bírtam, bootolás közben is csinálta, meg leginkább amikor felállt a vindóz. A vinyó eleve fos volt, 40%os kondíció, néha befagyogatott, amit egy kábelki-kábelbe megoldott, de elvileg az nem tudja kikapcsolni a gépet.

Kaptam bele egy új tápot, ekkor este szépen ment pár órát, majd másnap reggel egy óra után kapcsolt ki kb. Utána hétvégén jött egy feszültségvédelmes elosztó (mert valaki arra gyankodott), és bele egy új vinyó. Ez a vinyó asszem pata és nem sata, és marhára rezeg, pörög, belerezonált a ház, amit aztán megoldottam egy kis újracsavarozással. Teljesen üres volt, csak az oprendszer meg a gugli króm van épp rajta.

Kicsit fagyogatott ez is egyszer, közben ment azért párszor gond nélkül, de tegnap este (miután délután is ment egy-két órát) bekapcsolás után, ahogy teljesen felállt volna, megint kikapcsolt.


Mégis mi a rák lehet? :D

A régi vinyón a vindóz defender nem mutatott vírust, az újra meg semmit nem tettem rá (bár arra meg 10%-ot mutat a sentinel, de úgy kaptam, hogy 100/100as....). Táp is új. Elosztó is van.


El vagyok keseredve (most suliból írok).



2013. ápr. 12. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:

érdekes hiba

mert ha ram hiba akkor csak lefagyni szokott

de ha teljesen leáll a gép mintha kikapcsolnád lehet valamelyik kábel hibás


az eseménynaplóban még nézd meg vannak-e piros bejegyzések

2013. ápr. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A tápkábel lehet esetleg? Mert csak az a kábel változatlan kb.
2013. ápr. 13. 12:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem telepítsd újra az egészet, ha utána sem jó, add oda egy olyannak aki ért hozzá.
2013. ápr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!