Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet beállitani? Ujra...

Csala jános kérdése:

Hogyan lehet beállitani? Ujra telepitettem XP 3-at Leptopra. Van egy modemem ami szétosztja a PC-re kábelen es Wailess-el a Leptopra.

Figyelt kérdés
A modem nincs kódolva .A telepités előtt ment ,a csatlakozás automatára volt állitva .Két kapcsolatot sikerült megcsinálnom, Connected1394 Net Adaptel és Local area Connection-Via Compatable Fast Ethernet.Ha meginditom,el is indulnak csap nem csatlakoznak az Internethez .RDS Internetem van .Azt hiszem Wailesses kapcsolatot kellene létesitsek,de nem tudom hogyan kell csilálni.Szeretném ha valaki segitene.Köszönöm előre is !!!A modem számitógép megy kábelen .

#Wailes kapcsolat #beállitása a #Leptopon
2013. ápr. 11. 11:41
 1/2 P.O.C. ***** válasza:

Ha számítógéphez tartozó driverek megfelelően telepítve vannak, akkor:


Navigáljunk el a Start --> Beállítások --> Vezérlőpult --> Hálózati kapcsolatokhoz;

Jobb klikk az adapterre --> Az elérhető vezeték nélküli hálózatok megjelenítése;

Ha a router szórja az SSID-t, duplaklikk a hálózatunkra, ellenkező esetben ezt is kézzel kell megadnunk;

Vezeték nélküli hálózat beállítása;

Minden mezőt töltsünk ki a saját beállításainknak megfelelően;

Hálózat manuális beállítása, Tovább;

Befejezés;

2013. ápr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez a "leptop" odab@sz!!! :D
2013. ápr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!