Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Xerox használt tonert hol...

Xerox használt tonert hol érdemes leadni?

Figyelt kérdés

Olyan helyet keresek,ahol lehetőleg fizetnek is érte . 106R01159 a toner kódja.

Tatabánya környéke, vagy Budapest lenne az ideális átvételi hely.


2013. ápr. 9. 10:23
 1/2 P.O.C. ***** válasza:

Ha eredeti és egyszer futott a toner, akkor érték lehet. És sok helyen fizetnek érte, akár 1-2 eFt -ot is, hiszen ez való jó néhány Samsung -hoz is, csak más chip -et raknak rá.


Ha valami utánagyártott kínai sz*r (pl ECOPIXEL), akkor nem nagyon fizetnek érte, sőt örülni kell ha egyáltalán átveszik.


Én Debrecenbe tudok céget többet is, de ott előtte bevizsgálják őket. Mert pl. ha sérült az OPC henger (ami a legdrágább alkatrésze a tonernek), akkor köszönik a rész vételt.


Ha jó állapotúak még neked is megérné megtöltetni szerintem. Ha valami régebb Xerox nyomtatód van, még chip se kell bele csak por.

2013. ápr. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen,tudom,hogy van amikor fizetnek is,de most erre a típusra nem találtam fizetős átvevő helyet. Valószínű már kifutott és nem éri meg átvenniük és újratölteni.
2013. ápr. 9. 13:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!