Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » AMD Athlon (tm) 64 X2 Dual...

AMD Athlon (tm) 64 X2 Dual Core Processor 3800+ Meddig huzható?

Figyelt kérdés

most jelenleg 2300Mhz-n megy! de pl 2400Mhz-nál mikor beállitom a biosba akkor kép már besem jön ujrainditásnál,annyira nem értek hozzá ezért is kérek segédletet!alapól menyinek kellene futnia egy 3800+ os 2 magos procinak? alaplapom: ABIT - KN8 SLI gyári hütővel!

10*230-ra van beáálitva,de van többfajta szorzó is a biosba!



2013. ápr. 8. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:

A kukáig! :)

Szerintem nem érdemes vele próbálkozni, azt + 80-100 Mhz-et úgysem veszed észre és csak kinyírod a szerencsétlent!

2013. ápr. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy Karcagig szerintem el tudod húzni...

1.) Ha nem értesz hozzá ne húzgáld!

1.) Ha már 4% húzást sem visel el a proci, akkor szintén ne húzgáld!

1.) Ha egy 8 éves alaplapod van, azzal ne húzgálj!

2013. ápr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
oké,csak ennyit szeredtem volna :) Köszi a válaszokat!Szóval csak kukáig huzzom :)
2013. ápr. 8. 13:26
 4/6 A kérdező kommentje:
ám ujjab alaplapon mennyire lehetne felnyomni?
2013. ápr. 8. 13:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Ki tudja. Lehet, hogy semeddig, lehet, hogy pár %-ot nyernél vele. Nehéz megmondani h az alaplap v. a CPU adja a korlátot.
2013. ápr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Osynho ***** válasza:

Ha új alaplapot veszel, akkor modernebb foglalattal vedd és abab való procit tegyél. A tuning nem csak abból áll, hogy az fsb-t tologatod véletlenszerűen.


A legfőbb gond, hogy ha még egy jó példányod is van és mondjuk 20%-ot húzol rajta, akkor se leszel előrébb, mert már elég gyenge az a cpu manapság. :/

2013. ápr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!