Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki megtudná mondani hogy...

Valaki megtudná mondani hogy a Simcity5 mikor jön ki nCore-ra? És ha megveszem a lemzt akkor kod jár hozzá vagy a cd-t csak fel rakom és csak regisztrálok?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 8. 07:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogalmazás fail, fogalomzavar.
2013. ápr. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Az üzenet küldője: syfon

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 13:30

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Valaki megtudná mondani hogy a Simcity5 mikor jön ki nCore-ra? Ès ha megveszem a lemzt akkor kod jár hozzá vagy a cd-t csak fel rakom és csak regisztrálok?

"Fogalmazás fail, fogalomzavar."

Az üzenet témája: rohadj meg

Az üzenet szövege: Arrol nem tehetek hogy nem vettem észre hogy kihagytam egy . Ot és egy e betűt amúgy mek semmi közöd.hogy irok"



A fogalmazásod ettől függetlenül rémes...

JA HOGY TE NEM IS TUDOD MIT JELENT A FOGALMAZÁS? :D

ÁHÁ!

Csak mert én nem a kihagyott dologra írtam, amit írtam :)

Szép sütemény vagy!

2013. ápr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az intelligenciádra meg már ki sem térek, aki ilyen levelet ír ássa el magát jó mélyre egy halom kanos pacival és szórakoztassák egymást ;) :D
2013. ápr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Közbe elolvastam megint és látom helyesen írni sem tudsz, bár gondolom ezért is írtad a levelet, azt hitted én is azt szólom meg, mint gondolom oly sokan. :D Fakje leégtél.
2013. ápr. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!