Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Infravörös küldás hiba XP-ről...

Infravörös küldás hiba XP-ről 98-ra. Ismer valaki megoldást? (lentebb a dolgok)

Figyelt kérdés

Nos, az a helyzet, hogy van egy laptopom beépített infravörös portal és Windows 98-al, a másik laptopomon pedig Windows XP van ahhoz pedig USB-s infra cuccot használok.

Az a helyzet, hogy 98-ról simán tudok küldeni itt is egy kép:

[link]

Viszont ha XP-ről próbálok meg küldeni ezt a hibaüzenetet dobjaki:

[link]

A neten nem találok semmit erről, nincs valakinek egy egyedi megoldása?


Fontos lenne mert a számítógépmúzeum Floppyjait kellene archiválnom, de nem tudom átküldeni neki az archiváló progit


Előre is köszönöm mindenemű segítséget!



2013. ápr. 7. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Engedélyezni kell a fájlok fogadását is, nem csak a küldését. Ha nem jutsz tovább, égesd cd-re és úgy telepítsed a 98-ra.
2013. ápr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Engedélyezve van minden, legalábbis a leírások alapján... Ez egy valami más probléma lesz, én Driver-re tippelek, mert az alap windows-os driverek vannak fent, de a neten nem találok sehol megfelelő driver-t az én Infravörösömhöz
2013. ápr. 7. 19:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán hülyeságet mondok, de nem az a baj, hogy a Windows-ok csak felfelé kompatibilisek? Magyarul, az XP érti a '98-at, de visszafelé ez nem működik?
2013. ápr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!