Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kiéghet vagy károsodhat a...

Kiéghet vagy károsodhat a számítógép/laptop (nekem laptop van), ha napi 20 órát megy folyamatosan?

Figyelt kérdés
A laptopom minden nap körül 20 órát megy, ez hosszútávon valamit károsíthat az alkatrészeiben?

2013. ápr. 7. 08:28
 1/5 P.O.C. ***** válasza:

A laptop kényesebb a folyamatos üzemre valamivel, mert gyengébb a hűtőrendszere, zsúfoltak az alkatrészek.

Az asztali gépnek viszont mindegy, de hát ahhoz az alkatrész is lényegesen olcsóbb, ha bekrepálna benne valami.

Nyilván semmi tart örökké és ha valamit használnak az használódik is, ha érted mire célzok.

2013. ápr. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anti paladin ***** válasza:
Notitól függ, egy drága business-class noti valszeg bírja szemben mondjuk egy olcsó Acerrel. Az előző, használtan szerzett notim nálam évekig ment 7/18-ban és semmi baja nincs. Persze jó hűtés nem árt alá ha pedig komolyabban játszol rajta az már nyomot hagyhat benne az első által vázolt okok miatt.
2013. ápr. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fiamnak pont acer gépe van már 8 éves a gép és mé
2013. ápr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A fiamnak pont Acer gépe van már 8 éves a gép és az utolsó 4 évben nem lett kikapcsolva ,mert azon tölt le filmeket.

Igaz van másik gépe és az hurcolja magával.

Ezek a gépek használatra lettek gyártva. Pld,ha a TV-t vagy a hűtőszekrényt nem használod tönkre megy,pont attól,hogy nem üzemeltetik.

2013. ápr. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*****Bocs az egyik választ félig elküldtem ,félre nyomtam :D
2013. ápr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!