Diablo III?

Figyelt kérdés
Érdemes megvennem a Diablo 3-at?Nektek mi a tapasztalatotok vele?

2013. ápr. 7. 01:48
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Könnyen megunható játék.

Játssz a Starter Editionnal, ingyenes.

1-5 óra aztán azt mondod, hát ezt nem érdemes megvásárolni... Mindig ugyanazt-ugyanazt kell csinálni a játékban.


Ezért jó a World of Warcraft. Ott több mindent csinálhatsz.

2013. ápr. 7. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anti paladin ***** válasza:

Ha ki tudod kapcsolni magad az agyatlan hack'n'slash-el akkor esetleg, egyébként nem. Havernál besegítettem kb. 20 óra játékidővel de a vége már szenvedés volt. Mármint a 20 órának. Haver még jobban szenvedett, kb. 100-150 óra kellett mire egy értelmes karit összerakott az itemek elcseszett random értékei miatt. A real money ah is eléggé halott.

A vége volt a legnagyobb csalódás, lenyomtuk Diablot párszor és semmi videó vagy ilyesmi csak kiírta: You defeat Diablo 3, aztán stáblista. Lenyomtam Diabló 3-at? Bakker, klónozzák szerencsétlen démont vagy mi? :)


Próbáld ki a League of Legends-et, grafika ugyanolyan szép és ingyenes.

2013. ápr. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszotokat!Valószínű hogy ebböl akkor nem lesz bolt.:)
2013. ápr. 7. 13:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha tetszett a Diablo 2, tetszeni fog ez is. Mindenképpen próbáld ki a Startert, azzal az Act I első harmadát végignyomhatod. Én megvettem mert nagyon bejött a starter, és azt mondom, ha nem csak ezzel játszol, megéri. Én Starcraft játékos vagyok, így csak hetente 2-3x ülök le Diablozni, és így baromi hangulatos nem unom meg. Ezt gondold át! :)

De egyet kell értsek az előttem szólókkal, ha éjjel-nappal ezt szeretnéd nyomni meg fogod unni. És egy kis korrigálás még az előttem szólóhoz - van a végén videó, nem is kicsit szép! :)

2013. máj. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!