Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem ismeri fel a Digi+C...

Homet234 kérdése:

Miért nem ismeri fel a Digi+C HD2 beltéri egységem a winyót?

Figyelt kérdés
Van egy ediva ED35018 külső winyó házam. Beleraktam egy 320 GB - os wincsesztert és rákötöttem egy Humax Digi+C HD2 beltérire és nem ismerte fel.
2013. ápr. 6. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet az adott fájlrendszerrel nem boldogul.

Vagy maga az USB sem működik. (Tuti mennie kéne, mert spec a T-s boxokon speciel az USB még csak dísznek van, nem üzemel.)

2013. ápr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És mit ajánlasz milyen fájlrendszerrel formázzam a wincsesztert.
2013. ápr. 6. 16:46
 3/7 Troop válasza:
Nekem is ilyen van, nem működik az usb és lan port. Érdemes megnézni a firmware verziót ha rocnaa 1.00.01-02 akkor nem megy mert még nincs aktiválva az usb ha rocnaa 1.00.09-12 akkor megy. Kerestem firmwar update lehetőséget de semmit nem találtam. Ha valakinek van rá megoldása az jöhet.
2013. ápr. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vidd be egy Digi üzletbe és ott megcsinálják. :)
2013. ápr. 14. 16:05
 5/7 Troop válasza:
Megtudnád mondani ,hogy melyikbe vitted helyileg? Mert hozzám tartozó ügyfélszolgálat nem volt valami segítőkész.
2013. ápr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Esperes Károly válasza:

1)A doboz felkínálja a formázást, saját különbejáratú rendszere van

2)A formázás után látja a vinyót (20GB), kíírja hogy 19,9 GB szabad hely hozzáférhető, de a leírást követve a címen kívül semmit nem vesz fel. Azt írja: a felvétel sikertelen, mert kevés a terület

3)A DIGI két szerelője volt kinnt, rátettek valami frissítést, de semmi nem lett jobb. Tanácstalanul távoztak

4)Két u.i. doboz van a házban, egyik sem megy.

2013. szept. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Angol oldalakon azt írják, hogy 20gb recording buffer kell neki legalább, és az azon felüli helyre vesz csak fel (ez mondjuk elég furcsán hangzik nekem, de higgyük el). Szóval valszeg túl kicsi a tárhely neki. Próbáld meg külső vinyóval, vagy egy nagyobb pendrive-al.


[link]

(ez 2012-es adat, lehet azóta változott valami)


Ezen kívül bizonyos szolgáltatók, pl UPC szoftveresen tiltják a felvétel lehetőségét, nem tudom, hogy a digi ilyen e...

2014. jún. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!