Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezen a gépen futna a Driver...

Ezen a gépen futna a Driver San Francisco és a NFS Hot Pursuit?

Figyelt kérdés

HD PC ASUS GIGABYTE-MSI AMD Athlon 2 X3 450 3.3200 MHZ

-Socket AM3+FX4100 FX6100 FX8120 CPU támogatás

-4096 mb DDR3 RAM

-1000 GB SATA HDD

-22X DUAL LAYER DVD-író

-NvidaGeforce GT 630 4096 mb full HD videokártya

-8ch HD audio -10/100/1000LAN -6db USB 2.0 előlapi+audio


2013. ápr. 5. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Komolyan hogy lehet ilyen kérdezni?????????????Persze fullon.De ha meg szeretnéd nézni,hogy melyik játék hogy futna a gépeden ajánlom a gepigeny.hu-t ott beütöd a géped adatait és kidobja,hogy hány százalékon futna a játék,amit megnézel.De hidd el,ezen a konfigon még jó pár évig futnak a játékok :D
2013. ápr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kössz a választ.
2013. ápr. 5. 20:11
 3/7 Rasta Joint ***** válasza:
Első válaszoló sok hülyeséget írt. Először is a gépigény.hu százalékos mutatója szart se ér...A másik, hogy ezen a gépen kicsi az esélye hogy jó pár évig zökkenőmentesen futni fognak a játékok, mivel már most van olyan játék, amihez éppen, hogy csak elég. Hogy a kérdése is válaszoljak, elfutnának rajta kompromisszumokkal,azonban ez a gép kegyetlen rossz vétel, csak parasztvakítás az egész. Kérdező, ha nem vetted meg, akkor felejtsd el ezt az összeállítást!
2013. ápr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát Rasta Joint nem tudom hogy vagy vele,de én még nem láttom olyan játékot,aminek 4 GB VRAM lett volna a gépigényéhez írva.Igen,pl ram kell majd bele idővel de ez azért nem egy szar gép szerintem.Ha csak megnézed a crysis 3-at vagy a bf 4 gépigényét ami még meg sem jelent és nem is mostanában fog(jelzem,nincs fent gepigeny.hu),akkor láthatod,hogy azért ezeknek még bőven megfelel a gép és szerintem ez 2-3 évig még gép lesz szerintem.Ja és ha a gépigény.hu akkora fos szerinted,akkor mért az Magyarország leghíresbb gépigény oldala?Szerintem meg te írsz hülyeségeket sorra!
2013. ápr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Rasta Joint ***** válasza:

Nem arról beszéltem,hogy kevés a RAM. Hanem arról, hogy parasztvakítás az a gép. Egy HD5670-nel is csak low grafika környékén fut a Crysis 3... Akkor egy GT630, ami gyengébb annál, miért vinné szebben?Ja, mert 4 gigás a VGA? Húha,hát elég nagy parasztvakítás, arra a kártyára az 1GB lenne az optimális. Egyébként a gépigények csak növekedni fognak időről időre. Főleg most van a konzol generációváltás, most még annyira ugrani fognak a gépigények.

A másik dologról: nem azt mondtam, hogy maga az oldal szar... Hanem, hogy a százalékos rendszer nem mérvadó! Ezt az oda regisztráltak is megmondják...Az a rendszer az alapján dönti el hogy mennyire futna, hogy megnézi a magok számát meg az órajeleket...Pont ezek azok az adatok, amik nem döntik el egy processzor teljesítményét. Mert az az oldal arra is ugyanakkora százalékot ad,például: ha egy gépben Athlon X2 processzor 3.3GHz-en fut, 4GB rammal és egy GT630 a videokártya, ami 800MHz processzor órajeles sebességű, mint egy másik gépben mondjuk egy 3.3GHz-es i3-3220 processzorral, szintén 4GB rammal és egy szintén 800MHz órajelű HD7770 lenne.. És ez nagy hiba, mivel hiába adna ugyanakkora százalékot mindkét gépre az azonos 2 mag és az azonos órajelek miatt,a második gép sokkal erősebb. De ezek csak egy hirtelen példák voltak, amivel érzékeltetni szerettem volna, hogy mennyire nem ér semmit az a százalékos rendszer.

2013. ápr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocs,félreolvastam a kommented,azt hittem,hogy az egész oldalt húzod le de a százalékos mutató tényleg szar,abban igazad van.Sajna annyira nem vagyok otthon az Nvidiákban mivel nekem ATI videókártyám van.De most kicsit jobban utánanéztem és szerintem a két játék gépigényeinek simán megfelel de a jövőre nézve kijelentésemet kicsit visszább szívom.Nem szar videókártya de tényleg jön az új konzolgeneráció és elnézve a ps meetinget is elég szép és már már reálisan kinéző játékok lesznek és háááát.Mondjuk az én idióta fejemmel kicsit körül nézhettem volna jobban de mindegy.Úgyhogy a témára válaszolva a két játék el fog futni ettől ne aggódj.
2013. ápr. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Rasta Joint ***** válasza:
Az igaz,hogy lejjebb véve a grafikából elvinné ezt a két játékot, de alapjában véve az a VGA kegyetlen rossz vétel, ahogy az egész gép is.
2013. ápr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!