Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudok a honlapomra...

Miért nem tudok a honlapomra betenni képet?

Figyelt kérdés

Van egy kép, amire szerkesztettem írást és be szeretném tenni a honlapomra. Már lementettem HTML nézetbe és úgy sem sikerül. Csináltam már OpenOffice-val, Kompozerrel, Gimppel, de nem tudom betenni, mert URL linket kér.

Ha sikerül is beszúrni, a kép nem jelenik meg, hanem csak fehér keret lesz!

Aki tud segítsen!



2013. ápr. 5. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
A kompozerrel a képet be tudod szúrni. Amikor url-t kér a sor mellett ott egy kinyitott könyv ikon, azzal ki tudod választani a képet. A képet tedd be valahova a HTML mellé
2013. ápr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Már néztem, de nekem az a honlapomon nem jelenik meg!

Próbáltam.

2013. ápr. 5. 16:30
 3/8 anonim ***** válasza:

De a képed hol van?

Ott ahol az index.html van ott csinálj egy kepek almappát, oda másold be a képeket. A html fájlba hivatkozz a beszúráskor a képre.

Gondolom a saját gépen csinálod, ott jónak kell lennie, de ha felteszed az internetre akkor az egészet fel kell tenni.

2013. ápr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Képek mappába van benne, de az a baj, hogy nem engedi betenni HTML-ben sem!

Ha be is teszi fehér lesz az egész kép!

2013. ápr. 5. 21:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha KOMPOZER-rel beteszed, azon látszik a kép rendesen?

Vagy még próbáld meg egy másik böngészővel is.

Ha fent van az interneten akkor adj egy url-t

2013. ápr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kompozerrel a múltkor sikerült egy, de most nem akar. internetről szettem le a képet, és szerkesztettem bele írást.

De nem teszi be. Ha sikerül, akkor a kép nincs ott, csak a keret, és hiányjelet ír ki rá!

2013. ápr. 6. 17:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor nem találja a képet. De ha a HTML fájl mellett van a kép akkor jónak kell lennie.

Ha internetes címet adsz neki akkor lehet, hogy ott nem találja.

2013. ápr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez igaz, akkor megpróbálom másképp. Köszi a segítséget!
2013. ápr. 8. 20:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!