Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ablak módban és legrosszabb...

Ablak módban és legrosszabb video beállításoknál vagy teljes képernyőn és a legrosszabb video beállításoknál terhelődik jobban a processzor?

Figyelt kérdés
Míg nem veszek laptop hűtőt nem akarom h "nagyon" meleg legyen a laptop(lenovo g580) miközben játszok a legrosszabb grafika beállításokon 66-70 fokig megy fel max a proci max hőmérséklete a hivatalos oldalon 85 fok amit biztonságosan bírnia kellene sajnos már volt 81 fok is de most már próbálom minél hűvösebben tartani nagyon szeretem és nem akarom hogy tönkre menjen biztosítom neki a jó szellőzést meg minden és remélhetőleg majd a hűtővel amit kinéztem (notepal U3) jobban lejjebb tudom vinni. Nyárra meg főleg kellene mert akkor picit melegebb van a házban is :)
2013. ápr. 4. 19:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!