Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki segítsen! HP szkennelő...

Valaki segítsen! HP szkennelő miért nem működik?

Figyelt kérdés
Hónapok óta nem volt feltelepítve a gépre mert nem kellett, de most kéne. Feltelepítettem a gépre, rendesen megjelentek a HP ikonok az asztalon, aztán csatlakoztattam a géphez. Hátul az usb-t, meg az adaptert a konektorba, meg a többi zsinórt is rendesen bedugtam a szkennelőbe, de egyszerüen nem kapcsol be, és a gép sem érézkeli hogy csatlakoztatva lett az usb-n valami! Mi a probléma?
2009. szept. 20. 13:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy nem kap feszültséget a készülék. Kicsit hajlítgasd meg a tápkábelt hátha valahol meg van törve. Ha nincs fesz alatt akkor nem tudja a gép sem felismerni.
2009. szept. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!