Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lebannoltak az esl-ről 2033-ig...

Lebannoltak az esl-ről 2033-ig mw3-on versuson, mert véletlen bennhagytam a fov changert. Tudtok rá megoldást?

Figyelt kérdés

Utánna valami iszonyat dühös lettem, magamra is, hogy hogy lehettem ennyire hülye és az esl-re is hogy mi a frászér nem képes egy hacket megkülönböztetni a fov changertől.

Mindenki akit megkérdeztem az azt mondta hogy ha új accountot csinálok az se segít mert amint bekapcsolom a wire-t lebannol arról az accountról is. Meg még azt is hogy az esl wire olyan (irónikusan) "marhajó program" hogymég azt is megállapítja hogy melyik steam accountról játszák éppen a versust, ami azt jelenti hogy a mostani mw3-as accountomat el is felejthetem esl-ezésre, mert ha azzal mennék versusra akkor azt is bannolnák (mármint az acc-ot). (bezzeg a fov changert nem tudja megkülönböztetni egy mezei wh-tól.)


Szóval elvileg csak az segít hogyha veszek új alaplapot, mert hogy azon van az ID-m vagy mim és azt is leszűri a wire, és majd csak akkor csinálok másik accountot az esl-re, és a régi mw3-as accomat nem használhatom már esl-ezésre, szóval mw3-at is kell vennem ismét.


Tudtok ennél költségkímélőbb és egyszerűbb módszert?



2013. ápr. 1. 17:47
 1/2 anonim válasza:
Keresd meg Pisticent-et, mert ő "elvileg" admin volt és tud segiteni valamit. Gondolom ismered, ha nagyok között esl-ezel...
2013. ápr. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kris? Te vagy az?:D

vagy e k o ?

2013. ápr. 2. 00:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!