Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lenovo Laptopom van, nemrég...

Lenovo Laptopom van, nemrég kaptam, beépített kamerával (1.3M pixel) és nem tudom, hogyan tudnék vele videót készíteni! Hogyan kellene videót készíteni? Segítség kellene!

Figyelt kérdés
Feltelepítettem, Sajátgépben van USB video nevű indítója, de ott csak két lehetőség van! Kamera kép készítése, és az összes kép törlése. De videót nem tudok készíteni! Alapból nem lehet? vagy máshol lehet? Vagy rosszul lett feltelepítve? Mi a baj?
2009. szept. 19. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem mindegyikkel lehet videot rögzíteni, keress valami frissítést a progihoz, vagy hátha van hozzá kiegészítő. Nem tom, hogy más szoftver tudj-e kezelni, de azt is megpróbálhatod.
2009. szept. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha jól működik a kamerád,akkor egyszerűen készíthetsz videót vele,csak meg kell nyitni a gépen lévő Windows Movie Makert,és katt a Rögzítés videóeszközről.

[link]

2009. szept. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!