Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Monitor hibák, problémák, stb?

Monitor hibák, problémák, stb?

Figyelt kérdés

kb 3/4 éve vettem egy Samsung LED monitort, és nagyon jól működött/működik meg minden, de mostanság mintha lenne vele valami, nem rég vettem észre ezt a "hibát"


2 kérdésem lenne:


1. nem rég észrevettem rajta 1 pixelhibát, persze, ez előfordul az ilyen monitoroknál, de ez nem színes, hanem fekete...mintha kiégett volna a LED ( de az csak nem lehet) mert olyat olvastam neten h ha csak "beragad" akkor azt kilehet "masszírozni", ( és az tényleg működik, mert előfordult h egy pixelhibás monitorra ráütöttem a pixelre és helyreállt)....de ez nem olyan...tehát hogy erre akkor nincs semmi efféle megoldás ? :)


2. azt vettem észre hogy netezés közben a betűk így "bekockásodnak" ha kijelölöm a szöveget akkor helyre áll, de miért "kockásodik" be? tehát csak az interneten a betűk, úgy semmi más....


Ha valaki tud valamit azt megköszönném !


2013. márc. 30. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:

> netezés közben a betűk így "bekockásodnak" ha kijelölöm

> a szöveget akkor helyre áll

Ez biztos hogy nem a monitor hibája, ez szerintem valami szoftverhiba lesz. Próbálj ki egy másik webböngészőt, hogy azzal is csinálja-e. Ha igen, próbáld meg frissíteni a videókártyád driverét. Ha a közelmúltban frissítetted a drivert, és nagyjából azóta tapasztalod ezt a hibát, akkor pedig próbáld meg visszatenni a régebbi verziót.

2013. márc. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

netezés közben a betűk így "bekockásodnak", ha kijelölöm a szöveget akkor helyre áll ....ez így érthetőbb :)


de ha nem monitor hibája akkor jó


rendben, kipróbálom

köszi

2013. márc. 31. 14:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!