Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van olyan laptop ami letudja...

Van olyan laptop ami letudja játszani a dts hangot?

Figyelt kérdés
Ha nincs ilyen akkor azt csak külső hangkártyával tudom megtenni. Mit tudnátok ajánlani? A hangrendszer ami lejátszaná az megvan hozzá.
2013. márc. 29. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
A dts kiterjesztésű fájl lejátszása csak SW kérdése. Mire gondolsz? Hogy a laptopoknak van-e digitális audio kimenetük, koax v infra? A jobbaknak van.
2013. márc. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
végül is a lényeg az hogy van egy notim és az sajnos nem viszi át a Dts hangot az erősítőbe. Ezt szeretném valahogy megoldani.
2013. márc. 29. 18:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Lefordítom. Van 1 notebook-od, amelyiket nem tudod csatlakoztatni a digitális jelet fogadó erősítődhöz, mert nincs dts kimenete. Így érted?
2013. márc. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
csatlakoztatni csak Hdmi-vel tudom az erősítőhöz, de így nincs DTS hang csak Dolby Digital. Optikai kimenet nincs a laptopon.
2013. márc. 30. 07:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Az erősítőn van optikai vagy koax dts bemenet?
2013. márc. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
van
2013. márc. 30. 15:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Ok. Akkor a feladat adott. Egy dts kimenettel bíró laptopot kell keresni. Én nézelődtem Expresscard ill. PCMCIA kártyák irányában, de nem találtam ilyen hangkártyát. Esetleg még USB-ssel meg lehet próbálkozni.
2013. márc. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!