Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Most akkor magyarázza el...

Most akkor magyarázza el valaki a Bioshock Infinite véget?

Figyelt kérdés

2013. márc. 29. 07:51
1 2
 1/11 anonim válasza:
Én sem vágom annyira:D
2013. márc. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

A végén elizabeth a tér és időn kívűlre visz minket és itt kiderül minden. lényeg az, hogy Booker a múltban hozott egy döntést ami miatt született egy új énje egy másik világban(ez Comstock). Elizabeth-el vissza mennek oda amikor a Baptistánál keresztelkedik Booker. az egyik világban úgy dönt megkeresztelkedik és így válik belőle a vallásos Comstock. mialatt egy másik verzióban Booker elmenekul a keresztelkedéstől és így lesz belőle a hamis próféta (False Shepherd). Booker rájön hogy megkell ölni Comstock-ot mertcsak így lehet vége de elizabeth elmondja h nem lehet mert minden döntéssel egy másik világban lesz egy uj Comstock . oda mennek ahol minden elkezdődött (az utolsó helyszín) mert csak ugy szabadulnak meg tőle ha akkor hal meg amikor a döntés született és ami miatt született Comstock .megjelennek Elizabeth alteregói az összes világból. egyik alteregó Booker Dewitt-nek ismer másik alteregó pedig Zachery Comstock-nak itt jövünk rá hogy Comstock és Booker igazaból egy ember. és hagyjuk hogy megöljenek. Továbbá a játék végén kiderül hogy Elizabeth igazából Anna DeWitt , Booker Dewitt rég elfeledett lánya . Booker a múltban eladta Zachary Comstock-nak a lányát (egy másik világból jött alternatív másának azaz magának)Van egy incidens amikor Booker visszaakrja szerezni a lányát Comstock-tól de nem sikerül és amikor a 2 világ közötti dimenzió portál bezáródik levvágja a Elizabeth(Anna DeWitt) kis ujját.


[link]

[link]


Még annyi , hogy az a rejtélyes iker pár akik segítenek minket, Robert és Rosalind Lutece igazából egy személy csak két különböző valóságból. Különbség csak a nemük.

Egyébként amikor végigtoltam én sem értettem mindent pár dolognak utánna olvastam. Elég zavaros összetett storyja van de tetszett.

2013. márc. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Valami ilyenre gondoltam én is:) Köszi.:)
2013. márc. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
23%

Nem értem,miért kellett egy ilyen jó játék ak ilyen rossz végződést csinálni :(

Engem nagyon felkavart

2013. márc. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kimerítő választ... Annak van valami jelentősége amikor Rapture-be ?

Egyébként szerintem is egy kicsit "el Mass Effect"-ezték a végét. Meg a többi Bioshockhoz képest szerintem egészen rövidre sikerült. De egyébként tényleg nagyon tetszett... Élmény volt végigjátszani...

2013. márc. 31. 08:13
 6/11 anonim válasza:
100%

szerintem Rapture-t csak a készítők poénból berakták helyszínnek. Ami jó ötlet volt örültem neki :D

Nem hiszem , hogy van jelentősége . kis nosztalgia :D

2013. márc. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Ez a játék zseniális! A vége valami hihetetlen jó. Pl filmben is ezt szeretem mikor megdöbbentő és drámai a vége.

Amúgy én sem értettem teljesen de valamit azért kapizsgáltam belőle és kb erre gondoltam amit leírtatok.

2013. ápr. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 JamesHeller válasza:
100%
Rapture-ben ha megnézed mikor Songbird megfullad (megjegyezném, hogy bármennyire is púp volt a hátunkon a játék folyamán itt összeszorult érte a szívem ): ) mögötte ott van egy halott Big Daddy és egy síró Little Sister ezzel úgy gondolom, hogy a készítők párhuzamba állították a Big Daddy-Little Sister kapcsolatot Songbird és Elizabeth kapcsolatával. Más teóriák szerint Songbird Kyle Fitzpatrick ezért tértünk vissza a Bioshock 1 színterébe (keress rá youtube-on van egy pár videó erről) Remélem tudtam valami újat mondani ezzel :)
2013. máj. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Szentirma válasza:
akkor miért bérelték fel a Lutece-k Booker-t hogy rabolja el a saját lányát?
2013. jún. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amúgy direkt van ilyen zavaros,összetett sztori. Remélem év játéka címet megkapja, nem lehet nehéz de szurkolok neki mert nem sok ilyenfajta játék van a piacon.
2013. aug. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!