Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért ment el a gépem hangja?

Miért ment el a gépem hangja?

Figyelt kérdés
A hangszóró működik, a gép is érzékeli a hangokat csak éppen nem szól. Reggel még szólt, most meg, hogy hazaértem nem szólt. Miért lehet ez?

2013. márc. 27. 14:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nincs elnémítva? Jó helyre van dugva?

Óra mellett ott a kis hangszóró ikon?

2013. márc. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem, nincs elnémítva és van hangszóró ikon. Mellesleg fülhallgatóval sem működik. Ja, és máshová nem lehet dugni, de mint írtam reggel működött és nem nyúltam azóta hozzá.
2013. márc. 27. 14:35
 3/11 anonim ***** válasza:
Vezérlőpultban nézd meg, hogy a hangkártyád-e az alapértelmezett hangkeltő eszköz! Ha van lehetőséged, akkor egy live oprendszerrel is tesztelhetnéd.
2013. márc. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Megnéztem és az. Mármint a hangkártya az alapértelmezett. A live oprendszer-t pedig nem értem. Nem vagyok gépzseni lehet azért, de nem tudom mi az.
2013. márc. 27. 14:39
 5/11 anonim ***** válasza:

Telepítés nélkül futtatható operációs rendszer. A linuxok telepítői jellemzően ilyenek. Ha egy ilyen oprendszerrel van hang, akkor biztos, hogy az oprendszered beállításának van baja.

Ha nincs így sem, akkor vagy a live oprendszer nem támogatja a hangkártyád (az esélye kb 0) vagy hardveres baja lesz a hangkártyádnak / alaplapnak, ha integrált.

2013. márc. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az egész gép 3 és fél hónapos. Ennyi idő alatt lehet baja? Amúgy, hogy lehet megcsinálni?
2013. márc. 27. 14:45
 7/11 A kérdező kommentje:
Amúgy meg reggel óta mi történhetett vele?
2013. márc. 27. 14:45
 8/11 anonim ***** válasza:

A gép életkora rád nézve semmit nem jelent. Ha peches vagy, akkor már egy naposnak is lehet beje.

Biztos meg lehet csinálni, de ha egyedül fel sem tudod mérni a problémát és annak okait, akkor jobb ha kerítesz egy szakit.

2013. márc. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Oké köszi nagyon szépen!
2013. márc. 27. 14:51
 10/11 anonim ***** válasza:
megfázott
2013. márc. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!