Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem működnek az alábbi...

Miért nem működnek az alábbi gombok?

Figyelt kérdés
Az egyszervolt.hu oldalon játszana gyermekem, de valamit elállíthatott.Így működnek az ékezetes billentyűk, de ha olyan játékkal játszik, ahol a feladatban ékezetes szavakat kell írni, akkor nem működnek a következő gombok: á; ö; ü; ó; ú; í. Se kicsibe, se nagyba. Régebben ez működött. Home7 van a gépen. Köszönöm a válaszokat.
2013. márc. 27. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Z és Y fel van cserélődve? Akkor angol billentyűzetkiosztásra lett állítva. A CTRL+SHIFT kombináció állítja oda-vissza magyar-angol között, és azon a felületen/oldalon/programban kell lenyomni ahol átállítódott.
2013. márc. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Alul a tálcán nem állítódott át angolra a kiosztás?


EN a HU helyett jobbra alul az ikonoktól balra.


egy bill kombóval átállítódik, talán alt+shift vagy valami hasonló.

2013. márc. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Megelőztek, :) de az átállítás az a bal oldali ALT+ SHIFT Windows 7-nél.
2013. márc. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Alul a tálcán HU van és nincsenek felcserélődve az Y és Z billentyűk. Pont ezért vagyok én is tanácstalan, mert ezeket már végigzongoráztam. Minden magyarra van állítva.Nyelvi eszköztár kipipálva s azon belül is megnéztem a beállításokat és minden magyar.
2013. márc. 27. 00:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet a flash játéknak van valami beállítása. Esetleg valami programot nem használsz ami a billentyűleütéssel kapcsolatos? keyscramble pl.
2013. márc. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!