Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Xbox+kinect játékokat csak...

Xbox+kinect játékokat csak venni lehet?

Figyelt kérdés

Tehát megveszem az Xbox360-t + hozzá a kinect érzékelőt, ehhez ugye legtöbbször mindig adnak vmilyen CD-s játékot.

Kérdések:

Ha több játékot szeretnék akkor azt csak (7-8000-t)tudom megvenni?

Vagy mire való az Xbox live? Mert elvileg ott is lehet letölteni ?ingyen? játékokat, de ha ingyen van akkor gondolom nem a legjobbak.

Vagy pontosan hogy is van ez? Milyen módja vannak annak hogy több játékot "szerezzek"?



2013. márc. 26. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Kinectre vagy leszeded live-ról vagy megveszed, nincs rá hackelt verzió.
2013. márc. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi, és arról tudsz valamit írni, hogy az xbox live hogy is van? Azt tudom hogy van egy ingyenes és egy fizetős része.

És ezekben mindenféle játékot le lehet tölteni?

2013. márc. 26. 16:06
 3/8 miért.én? ***** válasza:
#1 Ez nem igaz(nekem is van itthon, és tutira nem kell hozzá eredeti játék).
2013. márc. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én úgy tudom hogy csak akkor lehet "nem eredeti" játékkal játszani ha az xbox flashelve van
2013. márc. 26. 16:15
 5/8 miért.én? ***** válasza:
Jtag-elt xboxom van, és elég felmásolni a játékokat egy külső merevlemezre vagy pendrive-ra.
2013. márc. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha flasheled, azzal azt kockáztatod, hogy később az eredeti játék is szenvedéssel fog elindulni, mindenki magának dönti el.
2013. márc. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen pont ezért kérdeztem hogy milyen lehetőségek vannak még arra hogy ne kelljen 7-8000-t fizetni egy játékért
2013. márc. 26. 17:13
 8/8 Nosco ***** válasza:
Rgh+dual boot. Rgh részen netről szedett játékokkal játszhatsz a másikon pedig ha van akkor eredeti játékokkal.
2013. ápr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!