Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy szedjem le az adatokat a...

Hogy szedjem le az adatokat a haldokló gépemről?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni. Az a gondom, hogy a gépem szépen lassan, de biztosan be fog hamarosan fulladni, és kész csoda ha életet duok bele lehelni egy-egy órára. Magyarul ventillátor csere lesz rajta + újratelep... ez már le van fixálva DE!

Le kellene valahogy szedni a temérdek sok képemet, meg zenéimet. Na most a zenéket még így-úgy megtudom oldani, hogy addig netre feltöltöm és ott tárolom, de a képek elég nagy felbontásúak és megöregszek mire feltöltöm őket. ráadásul olyan nagy tárhely nincs is...csak ha nyitok minimum 20-at...

Szóval most joggal kérdezhetetitek, hogy mire van az USB port, meg a CD meghajtó? Hát semmire! Mivel az USB portjaim tökéletesen halottak. (van 8 belőlük)

Továbbá a CD íróm is megbolondult, akármit kezdek el vele írni, tönkrevágja a cd-et és csá! Na most ezért lenne a nagy szervíz!

DE a képeim mindenképpen kellenek, és záros időn belül, mert nem tudni mikor döglik be a ventilátorja stb... amikor már minden hiába.


Egyedüli segítségem a net, továbbá gondoltam még arra is, hogy összekötném a laptopommal, viszont ahhoz semmit sem értek. Kérlek segítsetekk...


Egy beteg PC tulaj


2009. szept. 17. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb megoldás az ha kiszeded a winchestert és elviszed valamelyik haverodhoz vagy egy számtech. üzletbe, és szépen lementik neked az adatokat dvd lemezekre, vagy a laptopod merevlemezére. Amúgy hol laksz? Talán én is tudnák neked segíteni.
2009. szept. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első válaszolónak igaza van, de így nem lesz olcsó.

Vegyél inkább egy 750 gigás SATA winchestert (20 000 körül), azzal még egy jópár évig elleszel, és ments át arra mindent, vagy kérj meg valakit, hogy tegyen így.

2009. szept. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Májusban én is így jártam, 9 éves gép vinyója éppen csak addig bírta, amíg át nem mentettünk egy másik vinyóra mindent. Új gépet kellett vennem, az átmeneti vinyóról került át adatkábellel minden adatom (nekem is sok volt).
2009. szept. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!