Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom a webcamerát...

Hogy tudom a webcamerát működtetni Dell Inspiron N5050-n?

Figyelt kérdés
Sajna az eszközkezelőben sem látszik, hogy lenne...pedig elvileg telepítettem :( De aztán lehet, hogy nem? A hivatalos oldalon én ehhez nem találtam drivert. A Dell webcam central is azt írja, h nincs támogatott webcam... :( Linuxos volt a gép, azon futott...csak Linux helyett felraktam Win 7 enterprise 32-bit op rendszert. Kérlek segítsetek??? A bluetooth sem működik, csak az annyiban más, hogy látszik az eszközkezelőben és azt írja megfelelően működik. Köszi
2013. márc. 22. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:

ezekkel próbáltad ?


[link]

2013. márc. 23. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:D nem, de eleve a skype is azt írja, h nem talál kamerát, holott a gépen beépített integrált webcam van, ami linux alatt ment is. elvileg drivert is telepítettem, de lehet nem megfelelőt, mert az eszközkezelőben nem látszik, hogy lenne webcam driver.... DELL driverek közt nem találtam webcam drivert... először ezt kéne megoldanom, de napok óta nem tudom... és ehhez a géphez, nem adtak alaplapi telepítőt sem...
2013. márc. 23. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!