Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudok letörölni olyan...

Hogyan tudok letörölni olyan mappát, ami írásvédett?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a Zune nevű programot (Nokia Lumia610 telefonhoz szoftver) egy külső tárolóra (utólag már látom hiba volt)

Így néz ki->Egy mappa, ebben több almappa, s ezekben pedig fájlok és mappák. Próbáltam az egészet letörölni egyszerre mert már nincs rá szükségem, de nem ment, ezért elkezdtem törölgetni a fájlokat belőle apránként. Mindent ki tudtam törölgetni szinte, de maradtak olyan mappák (üresek) amibe se belépni nem tudok, se törölni, se átnevezni mert írásvédett, és az írásvédettséget sem tudom leszedni róla. Kiszedem a négyzetből a jelölést az írásvédettségnél, rányomok okét, aztán mikor bezárom újra megnyitom, akkor az írásvédettség ugyanúgy be van jelölve. Van valakinek ötlete, hogy hogyan tudok ettől a bosszantó dologtól megszabadulni? Köszönöm :D


2013. márc. 21. 08:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg ezzel.

[link]

2013. márc. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi a segítséget, de az avast jelzi hogy gáz van és nem tölti le. azért de megpróbálom máshonnan

köszi

2013. márc. 21. 10:21
 3/6 A kérdező kommentje:

te használod ezt? nem írnak jókat róla. ...körülnézek még 1-2 helyen, de lehet inkább hagyom a mappákat minthogy bekapjak valami vírust.

ha valaki tud valami egyéb ötletet azt szívesen veszem. köszi

2013. márc. 21. 10:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam is fönt van a gépen, már régebb óta, és nincs vele gond.
2013. márc. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

> te használod ezt? nem írnak jókat róla.

Évek óta használom, idáig még nem volt vele problémám. Hasznos program.

2013. márc. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi, akkor beszerzem valakitől, mert nekem az avast nem engedi leszedni :D
2013. márc. 22. 22:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!