Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows újratelepítésénél...

Windows újratelepítésénél lehetséges az, hogy valami kimarad és nem települ fel?

Figyelt kérdés

Újraraktam a windows-t, de nem találom sehol a játékokat, eltűnt a paint és a wordpad is. A dokumentumokat (DOC fájl) nem ismeri fel a gép. Hová lettek? Fel tudom tenni valahogyan őket? ...és ha ezek nincsenek meg lehet, hogy más is kimaradt ami esetleg hibát okoz majd a későbbiek során?

Válaszokat előre is köszönöm!!!


2013. márc. 20. 10:50
 1/8 A kérdező kommentje:
a gép amúgy teljesen jól működik, a windows telepítő cd-t úgy kaptam, még nem volt fent ezen a gépen
2013. márc. 20. 10:54
 2/8 anonim ***** válasza:

A DOC-ot nem is ismeri fel semmilyen alap Windows-os program. Ahhoz MS Office Word kell.

Milyen Windows verziód van? Az üzeltben ahol vetted nem hívták fel a figyelmed, hogy bizonyos funkciók nincsenek benne?

2013. márc. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a játékokat, amennyiben a C-re telepítetted őket , és telepítés közben formáztad , törlődtek, akárcsak az Office, azért nem tudod megnyitni a doc állományokat , azt is fel kell telepítsed.A "kimaradt" programokat amiket használsz szintén újra kell telepítsed
2013. márc. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

alap játékok mint pl aknakereső nincs fent :) vágom, hogy telepítéskor minden eltűnik :D

nincs szükségem aknakeresőre, csak fura hogy nincs fent. Nincs meg a paint, ami meg kellene és aminek elvileg meg kellene lennie, és wordpad sem, ami szintén kellene... meg még ki tudja mi ... A start/kellékek/szórakozás pl tök üres :D

Szóval ez van. Kellene a paint és a wordpad legalább


a telepítőt kölcsön kaptam egy ismerősömtől.

2013. márc. 20. 11:12
 5/8 A kérdező kommentje:
XP Professional 2002-es servizcsomag 3
2013. márc. 20. 11:53
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha indítok neki egy javítást a telepítő lemezzel, azzal tudok rajta segíteni vajon?
2013. márc. 20. 11:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Nem lehet, hogy valami kiherélt, buherált XP, amiből szándékosan hiányoznak ezek?
2013. márc. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem tudom, az ismerősöm szerint normál xp, de ki tudja. mindenesetre nem akarom még egyszer újratenni, egész nap pakoltam rá a dolgokat, és persze csak mindezek után vettem észre ezt a kis hibát. jó ez így, remélem nem lesz vele több baj. azért köszi a válaszokat!
2013. márc. 20. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!