Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom bekapcsolni a...

Miért nem tudom bekapcsolni a kindle-m?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hónapig most nem használtam, ki volt kapcsolva a polcomon (ez már nekem eleve furcsa, mert azt mondták az üzletben, hogy akkor nem merülhet le). Kiírja, hogy lemerült, de amikor töltőre dugom, úgy csinál, mintha nem történt volna semmi, ha meg gépre, akkor nem jelzi, hogy csatlakoztatva lenne. Valakinek volt már hasolnó problémája?

2013. márc. 20. 10:13
 1/10 Juan_Carlos ***** válasza:
100%
Tedd töltőre, és tartsd ott kb. 2 órát. Ha utána se lehet bekapcsolni, akkor tartsd nyomva a bekapcsológombot 20 másodpercig.
2013. márc. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Nekem is ez volt a problémám. Már kezdtem kétségbe esni, hogy tönkrement. Egész éjjel töltöttem, de reggel még mindig azt írta, hogy le van merülve, töltsem. Aztán ez a 20 mp-es gombnyomás segített újra bootolni, és akkor rájött, hogy már fel van töltve. :)
2014. jan. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Tudom, hogy ezer éves a kérdés. De én ma bukkantam rá. Már úgy el voltam keseredve, hogy tönkrement az olvasóm. KÖSZÖNÖM!


(Éppen fájós lábbal egy hét kényszerpihenőn vagyok, szóval most jött volna a legrosszabbkor, ha tönkremegy az olvasóm)

2015. márc. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 zsolaa válasza:

Húúú ez most jól jött!

Köszi a segítséget!

2017. jan. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
ez már nekem is szokszor segített, köszi :)
2017. ápr. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
köszönöm, ez a tipp életmentő!! :)
2017. aug. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én is köszönöm a tippet! Fellélegezhettem.
2018. jan. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 echolnoky válasza:
Nagyon hasznos volt, köszönöm!
2018. dec. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én is kétségbe estem, most ezzel próbálkozom, köszönöm!!!
2022. ápr. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 redeine válasza:
Szintén köszönöm szépen, azt hittem annyi lett szegény olvasómnak. Örök hála !!!
2022. júl. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!