Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Én nem tudom, hogy miért, de...

Én nem tudom, hogy miért, de nincs hely a gépemen. De viszont minden program a D- meghajtón van. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Futtattam már lemeztisztítót is nem egyszer, mégse szabadul a hely.
2013. márc. 19. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Mennyi a max mérete mindegyik meghajtónak???

Mennyi van még?

2013. márc. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajt.

Semmit nem tudunk: oprendszer, partíciók elosztásra, rendszerpartíció, előélet...

2013. márc. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Összesen 149GB a C és a D összevéve. Ebből a C 30GB és csak 2,44 GB szabad hely van rajta. Ram: 2 GB
2013. márc. 19. 17:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Analizátort futtass le! Pl.: JDiskReport. Szemléletesen, grafikonokon jelzi, hogy hol vannak nagyobb fájlok, mappák.
2013. márc. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ashampoot használok
2013. márc. 19. 17:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Hay

A winXP vackai:

Elsőnek is a rejtett mappák amikben a sok kis törölhető vacak van:

c:\Documents and Settings\"Felhasználónév"\Local Settings\

itt van egy "TEMP" mappa meg egy "Temporary Internet Files"

ezeket törölteted egy az egybe úgy ahogy van. Ugyanitt Application Data mappában is érdemes körülnézni.

Akkor alap a Windows\TEMP illetve ha van akkor C:\Temp mappája is törölhető.

Szabad helyeket rendszerbeállításokkal is könnyen szerezhetsz: A virtuális memória méretének szabályozásával

Vezérlőpult / Rendszer / Speciális / Teljesítmény / Beállítások / Spesiális / Módosítás.

vagy a rendszer visszaállítás kikapcsolásával:

Vezérlőpult / Rendszer / Rendszer visszaállítása / Rendszer-visszaállítás kikapcsolása.

vagy akár a sztg. hibernálás tiltásával is:

Vezérlőpult / Energiagazdálkodási lehetőségek / Hibernálás

A win7nél is hasonló a helyzet...

esetleg lomtár...

2013. márc. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!