Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell telepíteni XAP...

Hogyan kell telepíteni XAP filet Windows Phone 8ba?

Figyelt kérdés

Nekem most van egy Nokia Lumia 620am ami WP8 alatt fut. Mindenhol, még a Microsoft oldalán is azt írják ha én egy XAP file-t rakok az SD kártyámra akkor az Áruháznak amikor belépek ki kéne írnia hogy:

Nokia collection

alkalmazások

játékok

SD-kártya

De nekem nincs ott hogy SD-kártya! Pedig nem kell wp8at unlockolni ehhez. Aki ért hozzá az légyszi válaszoljon.


2013. márc. 18. 18:51
 1/2 anonim válasza:
Nekem is ez volt a baja, de később rájöttem, hogy csak azért, mert én nem az áruházból származó XAP fájlt akartam rárakni, és azt ellenőrzi , hogy onnan van - e. Ez a funkció csak arra jó, hogy az appokat nem a telefon tárhelyére, hanem SD-kártyára mented. Ha a windowsphone.com-ról töltesz le egy appot manuálisan, úgy rakos az SD-kártyádra, akkor azt az áruhában kijelzi és telepítheted. De a fizetőst ugyanúgy meg kell venned. :S
2013. júl. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekemis ez a bajom.Ha nem a store play-rol töltötted akkor nem is fogod tudni feltelepiteni..nekem még nem sikerült..
2016. aug. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!