Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tehetnek? Kileptem faceboo...

Mit tehetnek? Kileptem facebookbol es nem tudok visszalepni, mert keri a jelszot, de nem emlekszem?

Figyelt kérdés
Kertem ujat, de utanna rajottem, hogy az email cimem jelszavat sem tudom.

2013. márc. 18. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Kavington v. headshot.
2013. márc. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lajos54 ***** válasza:

És ha azokat is elfelejti (bevenni)?

Túl sokat nem tudsz tenni. Ha ez egyszerű lenne, akkor nem kevesen lennének, akik más valaki profiljába lépkednének be, csupán brahiból...

Próbálj valahogyan visszaemlékezni. Pl. milyen jelszót adnál, ha most regisztrálnál, vagy akkor, amikor regisztráltál, volt-e olyan valami esemény, helyzet, ami befolyásolhatta a jelszóválasztásodat.

Aztán, ha nem megy, regisztrálj újra, de most már olyan jelszóval, amit nem felejtesz el. Vagy írd fel valahova biztos helyre, amit nem felejtesz el :)

2013. márc. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most eleg hulye valaszt adok:keress fel egy hackert aki feltori!
2013. ápr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
csinaltam egy ujat. koszonom a valaszokat :)
2013. ápr. 3. 17:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!