Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Magyar Minecraft miért nem...

Magyar Minecraft miért nem töltődik be?

Figyelt kérdés

Amikor rákattintok a fájlra, egyszerűen nem töltődik be. Közlöm, a videókártya jó. Eddig minden ment, egyszer csak nem töltötte be. Olyanokat is írtak, hogy túlterhelt, vagy hogy tele van. De még reggel is túlterhelt?

De eleve be sem tölt nekem.

Op. rendszer: Windows XP (ha ez kellene)



2013. márc. 18. 06:32
 1/7 soccerway ***** válasza:
Nem indul el a minecraft, vagy nem tudsz csatlakozni egy szerverre? Mi a hibaüzenet?
2013. márc. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már elev nem jön be a Minecraft. Rákattintok az ikonra, és nem tölt be. Sehol semmi.
2013. márc. 18. 15:38
 3/7 soccerway ***** válasza:
Akkor töltsd le újra egy másik mappába és próba
2013. márc. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem sikerül. :(

Egyszer már bejött, mert nagyon sokáig nyomogattam, de ez nem rendes.

Eddig minden müködött, de egyszer csak elromlott, ahogy emlitettem.

Mi lehet a probléma?

2013. márc. 18. 18:24
 5/7 anonim ***** válasza:
A vezérlőpultban keresd meg a Programok telepítése vagy törlése menüpontot. Vagy valami hasonló, ugyanis már 1 éve nem használok XP-t. Keress olyat, hogy RelwantKnowladge és töröld le. A problémád meg lett oldva. Ha nem találsz ilyet, a Start menüben lévő futtatásba írd be %appdata% és ha nem találsz ott egy .hu-minecraft mappát, akkor tölsd le a legfrissebb Java-t, és Adobe Playert. Akkor működni fig
2013. márc. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Creeper220 válasza:
Lehet hogy többször kell elindítani, nekem is agy van, ha nem működik akkor nem tudom!
2013. márc. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Creeper220 válasza:
Bocsi rosszul írtam azt akartam írni hogy: Nekem is így van.
2013. márc. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!