Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az ncore-on láthatja a letölté...

Az ncore-on láthatja a letöltéseimet az aki a meghívót küldte nekem?

Figyelt kérdés
Tehát, minden futtatott torrentem látható annak akitől a meghívót kaptam? ( barátnak is jelölt) Ha igen, akkor meg lehet ezt szüntetni? Nem akarom hogy lássa a műveleteimet...

2013. márc. 16. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
41%

Látja.

Szerintem nem lehet megszüntetni.

2013. márc. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%

na, aztán Neked, végképp NEM küldenék meghívót!

(nem , hogy még barátnak is jelöljelek!)

Nagyon szép...., hogy Ő megbízott annyira benned, hogy küldött meghívót, sőt barátjának is jelölt, TE meg rejtegetnéd előtte, hogy ezt milyen műveletekre használod fel...! (lehet, hogy eleve arra játszól hogy rúgják ki?!, de akkor TE is repülsz...

Egyébként, megnyugodhat az a sunyi lelked, nem látja...

(de, sztem előbb-utóbb megbánja, hogy meghívott a kérdésedből kiíndulva.)

2013. márc. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

#2

Biztos hogy nem látja?

Mert Én látom mit tölt annál akit meghívtam.

2013. márc. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 miért.én? ***** válasza:
62%
Csak 'Elite' vagy nagyobb ranggal tekinthető meg! (Kivétel: barátok/meghívó/meghívottak!) Prémium felhasználóként ezen felhasználók elől is elrejtheted futtatott torrentjeid, vagy akár teljes profilod!
2013. márc. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Akkor megvan a megoldás kérdező, fizess elő prémiumra, vagy ne nyavajogj.
2013. márc. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#2

De unom már, hogy van aki nem a kérdésre válaszol itt, hanem engem minősít - megjegyzem alaptalanul- egy egyszerű kérdés miatt... Rólad talán mindent tudnak, amit az interneten művelsz?

2013. márc. 16. 16:16
 7/7 anonim ***** válasza:
5%

T. kérdező!

nagyon félreérted a helyzetet!

ugyan is, nem én, hanem a kérdésed minősít...!

2013. márc. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!