Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy, kiírtam...

Tompiq kérdése:

Hogy lehet az, hogy, kiírtam egy win7 telepítő dvd-t, beraktam a meghajtóba, átállítom gépet, hogy a lemezről bootoljon, de nem hajlandó, helyette elindítja a rendszert, amúgy egy acer aspire 5720Z laptopról van szó?

Figyelt kérdés
2013. márc. 12. 15:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha nem a lemezt másoltad át, akkor ott rontottad el.



Nem kell másik ISO!!! Jó ez, csak jól kell kiírni.


Vagy úgy ahogy kezdted, hogy bemountolod és egy íróprogi "lemez másolása" funkciójával kiírod és ekkor a forrásnak a bemountolt ISO-t adod meg vagy úgy hogy minden íróproginak van "lemezkép felírása" funkciója és ezzel írod ki. Ilyenkor nem kell mountolni sem...


A partíciót telepítéskor nem kell törölni, elég ha formázod és mehet fel az oprendszer...

2013. márc. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
* az oprendszer telepítésekor
2013. márc. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!