Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vélemény? =) (Tablet)

Tidal kérdése:

Vélemény? =) (Tablet)

Figyelt kérdés

euronics.eq.hu/Termek/myaudio-816dcc-fekete-p109998.html

Ha gond van vele,írjátok le légyszíves! Köszönöm! ;)



2013. márc. 12. 11:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Jó vételnek tűnik.
2013. márc. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
ennyi pénzért már 2 magosat kéne venni
2013. márc. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

xD

Kérdezővel már megbeszéltem a tökéletes tabletet.(PM be)

Kérem tablethez nem értők ne írjanak habartságokat..

2013. márc. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Az jó, hogy a kérdezővel megbeszélted. A fórumot viszont mások is olvassák és érdekelheti őket okos válaszok. Szóval megoszthatnád velünk a profi tudásod, hogy tanuljunk belőle, főleg ha már leszóltad a szerinted hozzá nem értőket.
2013. márc. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Na akkor amit először ajánlottam annak a lebutított változatát ajánlom nyugi nem exrém lebutított :)

Először is a 8 átmérőt választottam mindenképp mivel az kézre áll és a képernyő véget lassabban merűl :)

Mivel írtad hogy otthoni célokra és néha utazásra is használnád így egy aranyközéputat választottam 4700 mAh aksít ez biztos kielégíti az elvárásaidat.


AML8726-M Cortex-A9 procival rendelkezik vagyis

2 magos processzor ami 1.5ghz működik és (csak fejből

mondom 4magos 250mhz GPU-(videokártya)

Ennek bőven elég kell lennie a legjobb játékokhoz is de ne Razer tabletű játékokra gondolj :)

1 GB RAM mal rendelkezik szóval bőven van helyed egyidejűleg több dolgot futtatni..

Egy kis extra : Játék vagy videó lejátszás a TV-n a beépített HDMI csatlakozón keresztül

USB porton keresztüli bővíthetőség: USB 3G modem, USBkulcs, USB merevlemez, billentyűzet, egér


A tablet neve: Prestigio MultiPad 8.0 Pro DuoPMP5580C_DUO)


Videó: http://www.youtube.com/watch?v=86jCWyR2W3k



*********

Most nem szeretnék 20 oldalon át írni egy cikket :)

Minden tablet PC nél van ilyen.

Gondolom nem úgy kívánod használni a tableteket hogy elfektetve nézed :)

Hanem magad elé tartod ....

Egyszer ezt olvastam és bennem maradt hogy

^Ez nem egy TV hogy tökéletes képet kéne adnia mivel a TV-t nem lehet folyamatosan mozgatni és minden szögből jól kel látni ugye erre törekszenek de ha azt a kicsi tabletet tudod mozgatni akkor nem kel vele kínlódni mivel minig úgy tartod hogy neked jó legyen)+pénz takarítás

Azthiszem 120.000ft fölött már vannak olyan tabletek amely minden óladról jó betekintési szöggel rendelkeznek.



S semmi kedvem mind az 23 üzenetet bemásolni ku** segítség hogy jó tablet az aztán nagyon sokat meg tud a kérdező...

2013. márc. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Jah és igen talán 1 oldalt is szemügyre kéne venni...
2013. márc. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszi még 1x :P
2013. márc. 25. 22:27
 18/18 anonim ***** válasza:
myaudio 816qc
2013. júl. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!