Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol tudok venni Részletre...

Hol tudok venni Részletre Xbox360 Konzolt?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy Xbox konzolt csak egyben nem tudom kifizetni ezért döntöttem a részlet mellet de semmi konzolvilág,gameshop nem adja részletre árucikkét Valaki tudna ajánlani nekem egy boltot pl: MediaMarkt...stb

2013. márc. 9. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Tesco, de arra készülj fel, hogy a hitelhez szükséged lesz rendszeres havi jövedelemre (munkabér/nyugdíj), nem GYES/Ösztöndíj/Zsebpénzt, nem elfogadható.
2013. márc. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A részlet fizetése nem probléma de a tesco bol nem merek venni mert TESCO-s xd
2013. márc. 9. 15:55
 3/7 anonim ***** válasza:

A Tesco, Auchant felejtsd el. Oké hogy ott adnak hitelre meg minden, de az csak egy dolog. Egyébként ott úgy pakolják ezeket hogy nem is vigyáznak rá. Én egyszer vettem tescoba egy DVD lejátszót házimozival, 4 hónap után tönkrement, bevittem, elküldték szervizbe igaz hamar visszakaptam, jó volt majd megint tönkrement, akkor más szállt el benne, erre az árért vehettem egy másikat, akkor vettem ugye az több ideig volt jó de ugyanúgy tönkrement, akkor kiharcoltam hogy adják vissza a pénzem.

Akkor vettem még ott porszívót az a mai napig is működik nincs vele gondom. Igen ám, de tavaly karácsonykor voltak akcióba xboxok a Tescoba és öcsém mindenáron ott akart venni mert elég olcsón adták őket, és akkor megbeszélték a szüleimmel hogy akkor kapjon azt karácsonyra, én kézzel lábbal mondtam hogy ne vegyék meg ott, inkább egy drágább helyen aztán akkor bele adom azt a pár ezer forintot pluszba ha kell plusz el is hozom autóval, de nem a tescoba kellett megvenni. És mi volt megkapta karácsonykor 2 teljes napig működött a gép és utána se kép se hang. A baj az volt hogy nem tárolták megfelelően, többször le ejtették meg felborult és ettől megsérült belül a trafó ugye az ütődéstől, oké hogy benne a réteges hungarocell szigetelés de az csak egy dolog, mert a rázkódás ugyanúgy megvolt. Aztán a haverom mondta hogy szóltak erről a főnöküknek és ő mondta hogy nyugodtan pakolják ki oda, nincs annak semmibaja, hát nem is volt csak 3 at vittek még vissza rajtunk kívül. Na ennyit ezekről a helyekről.

Műszaki áruházakba érdemesebb még ilyet venni, Mediamarkt, Euronics, ott lehet ilyeneket venni mert ott ezekre jobban figyelnek csak ott jóval drágábbak, még részletre is.

2013. márc. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Dolgoztam Tescoban (műszakis hitelügyintézőként) és dolgoztam MediaMarktban (szaktanácsadóként) és azt kell, hogy mondjam, hogy nincs különbség, ugyanolyan trehány nemtörődöm suttyók dolgoznak mindkét helyen. Ha konzolt vennék és hitelre venném, előbb venném a Tesco-ban mint a MediaMarktban. Utóbbi azt próbálja elhitetni, hogy szaktanácsadást/szolgáltatást is ad a termék mellé, ezért drágább, közben pedig inkább nem minősíteném.
2013. márc. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1hónapja vetem egy tescos egeret kész vége Vettem MediaMarkt ban Debrecen (fórumban) monitort mélynyomot tökéletesen működik ezeket karikor vettem!szentem maradok a mediaMarkt nál :)
2013. márc. 9. 16:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Te tudod, én csak a kérdésedre válaszoltam. Egyébként ha Tesco saját márkás egeret veszel a Tescoban és mondjuk egy Logitech-et a MediaMarktban akkor értelemszerű, hogy utóbbi fogja tovább bírni. Az ára sem azért lesz mondjuk a tízszerese mert máshol vetted. Én láttam, hogyan esett ki a raktáros kezéből a 47"-es csúcskategóriás LED(háttérvilágítású) TV és rakta utána vígan a kiszállítandók közé...(MM)
2013. márc. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hello!


Szerintem részletre ne fizess.

Inkább várd meg mire meglesz a pénz, és utána vedd meg.

2013. márc. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!