Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows Vista vagy Windows 8?

Windows Vista vagy Windows 8?

Figyelt kérdés

Erre a gépre:


HP Compaq 6735s


AMD Turion Mobile RM-70 (Dual Core 2GHz)

3GB DDR2 800MHz RAM

256MB ATI Radeon HD3200 (integrált)

300GB W.D HDD (SATA-II 5400RPM)


Windows 7 nem támogatott! (Nem működnek a driverek)


2013. márc. 8. 11:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

Windows 7

A windows 8-ban brutális hibák vannak amíg nem jön rá javítás én a helyedben elfelejteném

2013. márc. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Amúgy a vista driverek is működnek 7 alatt tehát támogatottak
2013. márc. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Windows 7-en végképp semmilyen driver nem megy... nem fogadja el. Illetve egyszer megy, aztán restart / ki-be kapcsolás után kiírja, hogy "Windows has blocked this device, because it has reported problems."
2013. márc. 8. 11:26
 4/11 anonim ***** válasza:

És miből gondolod hogy lesz hozzá Win 8 kompatibilis driver?

amúgy ha nem a honlapjáról szednéd le talán volna hozzá driver ami működik is.

szerintem a legvalószínűbb az hogy a HP oldalán lévő drivereket már nem frissítik de ez még nem jelenti azt hogy nincs hozzá. ennél régebbi notebookra is telepítettem már 7-et és semmi gond nem volt a driverekkel

2013. márc. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

meoldasa:


[link]

2013. márc. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

bocs

a fenti uzenet megoldasa: "Windows has blocked this device, because it has reported problems."


itt ---- [link]

2013. márc. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem a hangkártyával volt egyszer gondom Windows 7-en.Nem talált hozzá semmilyen drivert.Végül úgy oldottam meg a problémát hogy ráerőszakoltam az XP-s drivert és működött :D Bár nem tudom miért nem a Vistásat használtam,azért az csak jobb viszonyban van a Win 7-el,de mostmár mindegy :)
2013. márc. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De más Win 7 drivereket is kipróbálhatsz (korábbi verzió stb) Én a webcamerával jártam úgy hogy nem volt mindegy melyik verziójú drivert telepítettem fel,mert csak bizonyos driverekkel volt hajlandó működni
2013. márc. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én vistát használok nemtetszik se a win 7 se a win 8 megvárom a win 9 et adig a vista marad nekem nincs semi bajom vele csak a Ceo nak ! D D
2013. jún. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt semmi bajom a Vista rendszerrel pedig annak idején még egy elég gyenge Celeroon D gépem volt és kemény 512Mb RAM mellé és ment szépen. minden esetre azt meg kell hagyni hogy az AERO BLACK design baromi pofás volt. kár hogy a Windos 7-ből kiszedték a WIN 8-róól ne is beszéljünk. ha így fojtatják hamarosan visszatérünk a 95-höz :)
2013. jún. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!