Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha ezt megveszem a számítógépe...

Ha ezt megveszem a számítógépemhez, akkor az 5.1-es hangzásban fog szólni? Bárki olvassa ezt klikk ide.

Figyelt kérdés

Csináltam már olyat hogy egy házimozihoz való 5.1-es hangfalszettet rácsatlakoztattam a számítógépemre, valahogy hozzábírtam csatlakoztatni,mert vagdostam felesleges kábeleket hozzá stb stb.De akkor csak 2 hangszóró szólt az 5-ből meg a mélynyomó.Ezen nem is lepődök meg mert eredetileg nem pc-s5.1-es hangfalszett volt hanem házimozihoz való.Na most...van itt ez a link amit elküldtem, ez egy pc web-boltból való 5.1-es.Akkor ez azt jelenti hogy ha ezt simán rácsatlakoztatom a számítógépemre akkor mind fog szólni 5.1-ben? :) Itt a link:


[link]


2013. márc. 7. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
5.1-es hangkártya kell hozzá. :)
2013. márc. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
van benne
2013. márc. 7. 13:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a számítógépedben van 5.1-es hangkártya, akkor rá tudod (6 3.5 mm-es jack) bár ebből csak 3 fog kellenni. Ha nincsen 5.1-es hangkártyád, akkor sima stereo-ban is rátudod, a hangzással nem lesz semmi gond, csak, ha olyat akarsz ami kihasználná az 5.1-et. (pl játék: Battlefield 3 vagy HD ideó stb..)
2013. márc. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lajos54 ***** válasza:
Abban az esetben, ha a hangkártyád is 5.1-es, igen.
2013. márc. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!