Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nincs fps a laptopomon?

Miért nincs fps a laptopomon?

Figyelt kérdés
Múlthéten elvittem a laptopomat kitisztíttatni (egy megbízható helyre), amikor hazahoztam egy kicsit le volt lassulva és kb. fél óra múlva kattant egyet és magától kikapcsolt, miután újra bekapcsoltam megismételte (két óra múlva be tudtam kapcsolni). Az lenne a gondom hogy eddig a játékok amik rajta vannak stabil 30/35 fps el futottak majdnem maximum graphon, most pedig 1fps el futnak és nem tudok velük játszani, és még azt is észrevettem hogy a youtube os videók szaggatnak pedig ilyen problémám eddig nem volt. Mi lehet a baja, vigyem vissza vagy csak valami beállítás gondja lehet?

2013. márc. 6. 13:26
 1/5 anti paladin ***** válasza:

Mi a pontos típusa?

Ha neked lennék, tételesen ellenőrizném, hogy ugyanazok az alkatrészek vannak-e benne mint a tisztíttatás előtt.

2013. márc. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ASUS K50INseries a típusa. Én is gondolkodtam már, hogy szétszedem és átnézem csak félek hogy elrontanék benne valamit, vagy könnyű az ilyen laptopokat szétszedni?
2013. márc. 6. 13:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb, ha beviszed és megmondod mi a probléma, szedjék szét ott előtted. Ők baltáztak el valami, szóval felelősséget kell vállalniuk érte.
2013. márc. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Osynho ***** válasza:
Túlmelegszik valami. Ilyenkor visszaveszi az órajeleket, hogy takarékoskodjon, ha ez se megy, akkor kikapcsol, ahogy tette azt nálad is. Valami hűtés elmozdulhatott benne.
2013. márc. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a megbízható helyeden egy épkézláb tisztítást sem képesek rendesen elvégezni.

vidd vissza, verd az asztalt hogy csináljanak vele valamit.

valószínüleg valami hűtést rosszul raktak vissza, ezért nagyon melegszik és alacsony órajelekre veszi magát vissza.

2013. márc. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!