Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik jobb? A tablet, a...

Melyik jobb? A tablet, a laptop, vagy az asztali számítógép?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, és kéne egy gép. Melyik lenne a legjobb? Leginkább internetezésre és játszani használnám. Előre is köszönöm :)
2013. márc. 3. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Játékra és netre az asztali gép a legjobb. Olcsó viszonylag, és nagyon könnyű bővíteni.

Tablettel nem nagyon fogsz játszani.

A laptoppal fogsz játszani eleinte, de jövő ilyenkor már vennél egy újat, mert lassú lesz az új játékokhoz.

2013. márc. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

tabletet ne!

Az asztali gép jobb teljeítmény, é fejleszthető,

Laptop viszont szálítható de lassabb

2013. márc. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Laptopban most 240000Ft-ért vett egy ismerősöm "gamer edition" asust (8GB ram, intel i7, 2GB vga, 17" kijelző), asztaliban vagy olcsóbb az ilyen felszereltség, vagy ennyiért jobbat tudsz összerakni.
2013. márc. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2013. márc. 3. 17:29
 5/7 Balu86MH válasza:
asztali gépet vegyél! Mert ugyan annyi pénzért erősebb gépet tudsz össze rakni, mellesleg később bővítheted is (évek múlva) az elavult cuccokat. Laptopot max akkor vegyél, ha a suli miatt hordoznod kell magaddal, de 13 évesen nem hiszem h ez fent áll, max majd ha egyetemista leszel v vmi :D tablet felejtős, azokon nem lehet játszani mert gyengék.
2013. márc. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
oké köszi :)
2013. márc. 6. 16:02
 7/7 anonim válasza:
Szerintem laptopot vegyél.Én 11 éves vagyok!Karácsonyra kaptam használtan egy laptopot és nagyon jó!
2013. ápr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!