Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nektek is szokott csinálni...

Nektek is szokott csinálni ilyet a gépetek? Lehet hogy valami vírus?

Figyelt kérdés
Azt írja a sajátgép menüben, hogy csak 3gb szabad hely van. Elkezdtem letörölni róla nagy dolgogat és utána is csak 3gb szabad hely lett. mit csináljak vele?
2013. márc. 2. 16:08
 1/4 anonim válasza:
Máshova nem tudod menteni? Nekem direkt két meghajtó van, így kihasználom az összes gigát ami a gépen van.
2013. márc. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Notebook és Windows 7? Ebben a párosításban előfordulhat, hogy hízik a Windows. Vista esetében találtam megoldást, de W7 esetében nem működik. Nekem notebook-on szokott előfordulni, hogy 60 GB-ra növekszik a Windows.
2013. márc. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen, notebook és win7, de akkor mit csináljak?
2013. márc. 2. 18:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg, hogy a WinSXS mappád mekkora méretű (C:\Windows\winsxs), mert valószínűleg itt lesz a probléma, ugyanis ez hízik, de iszonyatosan. NE töröld, mert fontos fájlok is vannak ebben a mappában. A Microsoft oldalán Vista esetén találtam megoldást, de a Windows 7-tel nem működik, mert a C:\Windows\System32\avsp1cln.exe nem létezik.


[link]


Találtam egy leírást, de csak saját felelősségre:

[link]

2013. márc. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!