Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Bluetooth fejhallgató hogyan...

Bluetooth fejhallgató hogyan párosítsam?

Figyelt kérdés

Sziasztok


a nevelőapám reggel azzal fogadok hogy párosítsam össze ezt a fejhallgatót a telefonjával (valami barátjától kapta mert a barátja felidegesítette magát mert neki nem sikerült..jaa és csak töltőt adott hozzá)


[link]


ez a bluetooth fejhallgató az ..igazából még nem csináltam ilyet 3 gomb van a fejhallgatón és informatikát tanulok ezért számít rám ennyire a nevelőapám és elég rendes szóval segíteni szeretnék neki ..


(illetve már próbálkoztam hosszan megnyomtam a középső gomot a 3 ból és be kapcsolódott deee sajnos a telefon nem talált eszközt keresésnél ..)


Szóval valaki segítsen lécíves fontos lenne ..


2013. febr. 28. 20:57
 1/3 csacsi2 ***** válasza:

Próbáld a telefonnal megkeresni, párosítani (eszközök keresése).

Lehet nem kompatibilis a telefonnal... kézikönyvben kell lenni leírásnak! szükséges mert nekem ennyiből noname.

2013. febr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát ha elolvastad volna akkor ott van az hogy "már próbálkoztam" de a telefon nem találta az eszközt..


jaa és írtam hogy "jaa és csak töltőt adott hozzá" szóval semmilyen papírom nincs hozzá csak töltő ha valakinek van ilyen típusú fejhallgatója akkor esetleg tudna segíteni örülnék ha le írná..

2013. febr. 28. 21:24
 3/3 csacsi2 ***** válasza:

bocs már későre jár kimaradt... Szerintem ha nem látja a telefon és az eszköz be van kapcsolva akkor nem kompatibilis.

Nincs ráírva semmi a fülesre ? Csak támpontnak mert kép alapján csak 3 oldal és semmi eszközleírás.

2013. febr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!