Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A HP LaserJet 3030. Tökéletese...

Pisti84 kérdése:

A HP LaserJet 3030. Tökéletesen nyomtat Word, Excel, fájlokat, de PDF-et nem. Mivel próbálkozzak még?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Olyan hibához szeretném a segítségeteket kérni, amivel még nem találkoztam.

Találgatások elkerülése érdekében leírnák mindent, amit már meg próbáltam.

Adatok:

Egy win7 op. rendszer és HP LaserJet 3030 Nyomtató (fax, fénymásoló, scaner is egyben )

Volt rajta Adobe Reader x –es most A.R. 9.4 van de ezzel sem nyomtat.

Nyomtatás azt jelzi elküldve, de nyomtatóhoz nem érkezik meg, mi lehet a hiba tárgya?



#pdf #HP 3030
2013. febr. 25. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
esetleg az, hogy jelszóval tiltva van annak a pdf dokumentumnak a nyomtatása.
2013. febr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

jobb klikk a pdf fájlon: Tulajdonságok: PDF fülön mit ír ki?

mivel készült a pdf, és titkosítva van-e?

[link]

2013. febr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A lényeg, hogy ezek hivatalos iratok amiket nyomtatni kellene. Az iskola igazgatójának--> ezért egyik sincs letiltva.
2013. febr. 26. 13:58
 4/4 A kérdező kommentje:

Amit még sikerült kideríteni, ha böngészőn keresztül nyitom meg a *.pdf állományt, képes nyomtatni.

Viszont, ha lementem és megnyitom Adobe Reader 9.4... verzióban akkor nem.

De miért ? :(

2013. febr. 26. 14:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!