Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fel Pontozlak! Szerintetek...

Fel Pontozlak! Szerintetek melyiket használjam ezen a gépen? Windows Vista vagy Windows 7. Esetleg melyik verzióját?

Figyelt kérdés

A gép: Proci: Intel Core2 DUO

RAM: 3GB

Alaplap neve: Hewlett-Packard HP Compaq dc7800 SFF

Videokártya: NVIDIA GeForce GT 620 (1048256 KB)

Hangkártya: Analog Devices AD1884 @ Intel 82801IB ICH9 - High Definition Audio Controller



2013. febr. 24. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
7-et! Használtam Vistát és nagyon vacak... Ráadásul a Vista lassabb pedig az a régebbi, és csomó dolog nem indul rajta... A 7 viszont marha jó!
2013. febr. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) melyik verzióját használod?
2013. febr. 24. 12:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem HP DC7700 -as van E2160 -as procival, Win7 -ből a 32bites home premiumot szoktam felrakni. Jelenleg a win 8 -at tesztelgetem, ebből a professional van fent, de ez is jól fut rajta. (win8 -at azért szokni kell ha ezt választod)


Ilyen a win 8 asztal nálam :


[link]

2013. febr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Erre a gépre nyugodtan tegyél Win 7-est. Én Win7 Professionalt használok majdnem hasonló konfiggal.

Arra figyelj viszont, hogy ha később bővíteni kívánod a memóriát akkor 3 GB felett már 64 bites oprendszert telepíts.

2013. febr. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vita vagy win 8 a win 7 szar én letöröltem mert semmire nemvolt jó
2013. júl. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!