Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Újratelepitési probléma. Mi...

Újratelepitési probléma. Mi lehet a gond? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy asus f5sl laptop op rendszer xp. Rátelepítettem egy neves cég vírusirtóját. Ez rögtön elkezdte karanténba tenni a gépen található összes auto run fájlt. Visszaalítás már nem volt teljes értékű így az op rendszer behalt. Újratelepítés win7-re. Aktiválás után összeborult mint a rohadt nád.( nem volt wi-fi, hang sajátgép jobb klikk eredménye hibaüzenet és hasonlók.)Újabb telepítés de most xp-re. Siker de a driverek telpitése során a hang és a hálókártya csak 2. alkalomra ment fel hibamentesen. Böngésző bővitmény telepítésekor a adobe flesh player 10. nem lehet letölteni 99% megáll és csak vár. Opera böngészőt próbáltam letölteni szintén ügyanez a helyzet. Mi lehet a gond? Vírus van a gépen, mondjuk a "D" meghajtón? Az op rendszer "C" van. Van tippetek?
2013. febr. 24. 01:51
 1/2 anonim ***** válasza:

vírusírtók általában csak fertőzött fájlokat zárolnak

driver és szoftvert is megbízható oldalról tölts le

2013. febr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sikerült a problémát megoldani. A D meghajtó formázása után már simán feltudtam rakni mindent a C-re. Valószinű vírus volt a D meghajtón. Viszont az "eset" nevü vírusírtó ami legális (próbaidős) még mindig vírusnak látja a legális progik egy részét pl: nyomtató teleptő progiját. Ez azért van a gépen hogy ne keljen a laptop dvd meghajtóját használni mert haldoklik.

Ennyire pontatlan lenne az eset?

2013. márc. 3. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!