Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gazdaságinformatikus vagy...

Gazdaságinformatikus vagy informatikai rendszergazda?

Figyelt kérdés
OKJ képzésekről van szó, ráadásul esti vagy levezező tagozaton, mivel egyetem mellett csinálnám. Ennél fogva nem az érdekel, hogy kapok-e vele munkát, inkább csak informatikai tudásomat szeretném kicsit rendszerezni, netán elmélyíteni.
2013. febr. 20. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Manapság itt már minden okj-s. Tehát ezt a 3 betüt el lehet felejteni. Nah de a kérdésedre a válasz az informatikai. De így nehéz megmondani hogy neked milyen élményekre van szükség:D
2013. febr. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gerg1616 ***** válasza:

Figyelj én középsuliban 5 évig Gazdasági informatikus szakon voltam, annyi volt benne a gazdasági, hogy volt közgázom: gondolom máshol is ilyenekben nyilvánul meg, egy kis közgáz, könyvelés, pénzügy stb ettől gazdasági.

Viszont az informatikai rendszergazda az ilyennel nem foglalkozik, az az informatikába folyik bele, hálózatok, felépítések, rendszerek, cisco(nem mindenhol).

Szóval ha te az infó tudásod akarod fejleszteni akkor inkább informatikai rendszergazda. :)

2013. febr. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!